Stolik turniejowy MILTON

« powrót do listy
  • Stolik turniejowy MILTON
  • Stolik turniejowy MILTON

Zaprojektowany z myślą o organizatorach turniejów brydżowych. Posiada wszystkie cechy brydżowego stołu turniejowego: łatwy i szybki montaż oraz demontaż - bez użycia narzędzi, przemyślaną konstrukcję do magazynowania - 25 stołów na m², a w komplecie pokrowiec do przechowywania. Dostępne są również specjalne futerały przeznaczone do transportu.

Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia. Z myślą o zawodach rangi mistrzowskiej ofertę uzupełniają dedykowane tablice przesłonowe oraz deska licytacyjna.


Stół może zostać uzupełniony o tablicę przesłonową (screen) oraz przesłonę na nogi co umożliwi rozgrywanie na nim zawodów najwyższej rangi.

Nowatorskie rozwiązanie mocowania screenu do blatu stołu bez nawiercania otworów w blacie, nie narusza estetyki blatu do gry oraz konstrukcji stołu, i umożliwia używanie stołu naprzemiennie (ze screenem lub bez).Nowością jest też zastosowanie tkaniny jako przesłony w oknie screenu, co wyeliminowało jakże przeszkadzający w grze hałas spowodowany "klapaniem" drewnianą przesłoną.Ponadto zastosowanie magnesów neodymowych wyeliminowało niepożądane odchylanie się przesłony w trakcie licytacji.

Nowością jest możliwość zainstalowania cupholdersów (uchwytów na napoje) - opcja dodatkowa.Dzięki temu blat do gry staje się bardziej uporządkowany.

Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowana została możliwość drukowania blatów z logotypem federacji, klubu etc. Jest to też doskonała powierzchnia reklamowa dla sponsorów. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę blatu –więc na każdy turniej można przygotować blat z aktualnym sponsorem.

Przeznaczenie

Stolik turniejowy brydżowy, również do zawodów rangi mistrzowskiej.

Wybarwienia

Wykonanie

Stolik do brydża wykonany z drewna bukowego parzonego i okleiny naturalnej bukowej. Wykończenie wodno-rozcieńczalnymi lakierami. Blat do gry wyściełany wysokogramaturową tkaniną PLUSH, w opcji dodatkowej druk layoutu z logotypem na mikrofibrze.
Wymiary 88,6 x 88,6 x 72 cm

Nasze realizacje

  • Stolik turniejowy MILTON
  • Stolik turniejowy MILTON
  • Stolik turniejowy MILTON