Stolik klubowy AKIBA

« powrót do listy
  • Stolik klubowy AKIBA

To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i elegancję wykonania. Innowacyjny na skalę światową sposób obracania blatu umożliwia błyskawiczną zmianę jego funkcji ze stolika okolicznościowego na stolik brydżowy. Istotne elementy stanowią wysuwane podstawy na napoje, zwiększające walory użytkowe stolika w trakcie rozdania oraz szuflada przeznaczona do przechowywania talii kart i bidding boxów. Dodatkową zaletą stolika jest nowatorskie łączenie nóżek, dzięki któremu możemy go ustawić na wysokości odpowiedniej do wykonywanej funkcji. Blat oraz szuflada wyściełane wysokiej jakości suknem.

Przeznaczenie

Stolik klubowy przeznaczony do gier. Doskonale prezentuje się w gabinetach i innych pomieszczeniach klubowych. Rodzaj blatu do wyboru:
  • brydżowo - okolicznościowy BR/CO
  • brydżowo - szachowy BR/CH

Wybarwienia

Wykonanie

Stolik do brydża wykonany z drewna bukowego parzonego i okleiny naturalnej bukowej. Barwiony na kolory wodno-rozcieńczalnymi lakierami. Blat do gier karcianych wyściełany wysokogramaturowym suknem Calisia. Pole szachowe wykonane w formie intarsji z oklein z drewna egzotycznego.

Wymiary 93 x 93 x 76 cm

Waga 35 kg