Stół do pokera POKEROS 8Ft/de

« powrót do listy
  • Stół do pokera POKEROS 8Ft/de

Stół do pokera ze stanowiskiem krupierskim oraz dla 9 graczy. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół Pokeros 8Ft/de jest jednym z najlepszych w Europie. Starannie dobrane materiały do wykonania bandy sprawiają, że stanowi ona doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Ogromny walor stołu stanowi wykonany z drewna bukowego pulpit krupiera z wyfrezowanymi kanałami na żetony. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg, które dzięki technice frezowania stanowią jednocześnie doskonałą powierzchnię reklamową.
Oferujemy Państwu wybór koloru blatu oraz możliwość wykonania dowolnego nadruku, w tym logo i linii techniką sublimacji w jakości w HD. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia.
Wysoką mobilność stołu gwarantuje jego kompaktowa budowa oraz łatwy montaż i demontaż. Ponadto stół może zostać uzupełniony o pokrowiec przeznaczony do transportu.

RABAT DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ FEDERACJI POKERA SPORTOWEGO!!!

Blat mikrofibra

Materiał łączący świetny uślizg kart z łatwym odkryciem flopa.Ceniony przez graczy ze względu na jedwabistą, przyjemną w dotyku strukturę.Umożliwia druk w jakości HD i zapewnia długą jego trwałość.Polecany do stołów turniejowych.

Layouty

Galeria layoutów

by Layout Studio Design

by Lukas Kimnes

Opcje dodatkowe

Banda

Wybarwienia

Wykonanie

  • Blat wykonany z płyty mdf; wyściełany gąbką i tkaniną / ekoskórą
  • Linie oraz logo nanoszone techniką druku HD
  • Banda obita tkaniną skóropodobną odporną na ścieranie; wypełniona doskonałej jakości gąbką o średnim stopniu twardości i sprężystości
  • Pulpit krupiera wykonany z drewna bukowego parzonego, barwiony ekologicznymi wodno-rozcieńczalnmi lakierami
  • Nogi wykonane z drewna bukowego parzonego; napisy frezowane

Wymiary blatu: 247 x 107 cm
Wysokość stołu: 76/80 cm

Waga: 66 kg