Stół do pokera POKEROS 8Ft

« powrót do listy
  • Stół do pokera POKEROS 8Ft
  • Stół do pokera POKEROS 8Ft

Stół do pokera turniejowo-klubowy dla 10 graczy. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół pokeros 8Ft jest jednym z najlepszych w Europie. Wysokiej jakości tkanina, z której wykonano blat umożliwia zręczne przesuwanie kart oraz żetonów, a bandy wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów stanowią doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg, które dzięki technice frezowania stanowią jednocześnie doskonałą powierzchnię reklamową.
Oferujemy Państwu wybór layoutu z galerii (poniżej), zaprojektowanie własnego oraz możliwość wykonania nadruku wraz z logo w jakości HD. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia.
Wysoką mobilność stołu gwarantuje jego kompaktowa budowa oraz łatwy montaż i demontaż. Ponadto stół może zostać uzupełniony o pokrowiec przeznaczony do transportu.

RABAT DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ FEDERACJI POKERA SPORTOWEGO!!!

Blat mikrofibra

Materiał łączący świetny uślizg kart z łatwym odkryciem flopa.Ceniony przez graczy ze względu na jedwabistą ,przyjemną w dotyku strukturę.Umożliwia druk w jakości HD i zapewnia długą jego trwałość.Polecany do stołów turniejowych.

Layouty

Galeria layoutów

by Layout Studio Design

by Lukas Kimnes

Opcje dodatkowe

Banda

Wybarwienia

Wykonanie

  • Blat wykonany z płyty mdf; wyściełany gąbką i tkaniną /ekoskórą
  • Linie oraz logo nanoszone techniką druku HD
  • Banda obita tkaniną skóropodobną odporną na ścieranie; wypełniona doskonałej jakości gąbką o średnim stopniu twardości i sprężystości
  • Nogi wykonane z drewna bukowego parzonego; napisy frezowane

Wymiary blatu gry: 247 x 107 cm
Wysokość stołu: 76/80 cm

Waga: 64 kg
Wersja light: 48kg