Stół do pokera POKEROS 6Ft

« powrót do listy
  • Stół do pokera POKEROS 6Ft

Stół do pokera dla 8 graczy. Ze względu na swoje małe gabaryty doskonale nadaje się do mniejszych pomieszczeń klubowych, bądź na wyposażenie domu. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół Pokeros 6Ft jest jednym z najlepszych w Europie. Wysokiej jakości tkanina,z której wykonano blat umożliwia zręczne przesuwanie kart oraz żetonów.Bandy wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów stanowią doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg.
Oferujemy Państwu wybór layoutu z galerii (poniżej), zaprojektowanie własnego oraz możliwość wykonania nadruku wraz z logo w jakości HD.
Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia.

RABAT DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ FEDERACJI POKERA SPORTOWEGO!!!

Blat mikrofibra

Materiał łączący świetny uślizg kart z łatwym odkryciem flopa.Ceniony przez graczy ze względu na jedwabistą ,przyjemną w dotyku strukturę.Umożliwia druk w jakości HD i zapewnia długą jego trwałość.

Layouty

Galeria layoutów

by Lukas Kimnes

Opcje dodatkowe

Banda

Wybarwienia

Wykonanie

  • Blat wykonany z płyty mdf; wyściełany gąbką i tkaniną /ekoskórą
  • Druk blatu oraz logo nanoszone techniką sublimacyjną w jakości HD
  • Banda tapicerowana tkaniną skóropodobną odporną na ścieranie; wypełniona doskonałej jakości gąbką o średnim stopniu twardości i sprężystości
  • Nogi wykonane z drewna bukowego parzonego;

Wymiary blatu gry: 186 x 107 cm
Wysokość stołu: 76/80 cm