Stół do pokera Pokeros 8FT/td

« powrót do listy
  • Stół do pokera Pokeros 8FT/td

Stół do pokera ze stanowiskiem Table Directora oraz dla 9 graczy. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół Pokeros 8Ft/td jest jednym z najlepszych w Europie. Starannie dobrane materiały do wykonania bandy sprawiają, że stanowi ona doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Ogromnym walorem stołu,zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym, jest wykonany z wysokiej klasy gąbki i wykończony drewnem bukowym pulpit sędziego stolikowego. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg, które dzięki technice frezowania stanowią jednocześnie doskonałą powierzchnię reklamową. Oferujemy Państwu wybór layuotu z przygotowanej galerii ,opracowanie własnego -ekskluzywnego oraz możliwość wykonania dowolnego nadruku, w tym logo techniką sublimacji w jakości HD. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia. Powyższe cechy umożliwiają przygotowanie na każdy cykl turniejów oddzielnego blatu z logo pozyskanego sponsora.
Wysoką mobilność stołu gwarantuje jego kompaktowa budowa oraz łatwy montaż i demontaż. Ponadto stół może zostać uzupełniony o pokrowiec przeznaczony do transportu.

RABAT DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ FEDERACJI POKERA SPORTOWEGO!!!

Blat mikrofibra

Materiał łączący świetny uślizg kart z łatwym odkryciem flopa.Ceniony przez graczy ze względu na jedwabistą, przyjemną w dotyku strukturę.Umożliwia druk w jakości HD i zapewnia długą jego trwałość.Polecany do stołów turniejowych.

Layouty

Galeria layoutów

by Layout Studio Design

by Lukas Kimnes

Opcje dodatkowe

Banda

Wybarwienia

Wykonanie

  • Blat wykonany z płyty mdf; wyściełany gąbką i tkaniną /ekoskórą
  • Druk blatu oraz logo nanoszone techniką sublimacyjną w jakości HD
  • Banda tapicerowana tkaniną skóropodobną odporną na ścieranie; wypełniona doskonałej jakości gąbką o średnim stopniu twardości i sprężystości
  • Nogi wykonane z drewna bukowego parzonego;

Wymiary blatu gry: 247x107 cm
Wysokość stołu: 76/80 cm