Stół turniejowy LORENZO

« powrót do listy
  • Stół turniejowy LORENZO

Podstawowym kryterium jakim kierowano się przy projektowaniu tego stołu było minimalizowanie kosztów, używając przy tym dobrej klasy materiałów (drewno, sukno) i utrzymując wysoką jakość wykonania.Konstrukcja stołu umożliwia jego wielokrotne składanie i rozkładanie, co w połączeniu z małymi gabarytami po rozłożeniu czyni stół przyjaznym w magazynowaniu i przemieszczaniu.

Stół może zostać uzupełniony o tablicę przesłonową (screen) oraz przesłonę na nogi co umożliwi rozgrywanie na nim zawodów najwyższej rangi.

Nowatorskie rozwiązanie mocowania screenu do blatu stołu bez nawiercania otworów w blacie, nie narusza estetyki blatu do gry oraz konstrukcji stołu, i umożliwia używanie stołu naprzemiennie (ze screenem lub bez).Nowością jest też zastosowanie tkaniny jako przesłony w oknie screenu, co wyeliminowało jakże przeszkadzający w grze hałas spowodowany „klapaniem” drewnianą przesłoną.Ponadto zastosowanie magnesów neodymowych wyeliminowało niepożądane odchylanie się przesłony w trakcie licytacji.

Przeznaczenie

Stolik turniejowy brydżowy, również do zawodów rangi mistrzowskiej.

Wykonanie

Stolik do brydża wykonany z drewna brzozowego i okleiny naturalnej brzozowej,wykończony wodno-rozcieńczalnymi lakierami. Blat wyściełany wysokogramaturową tkaniną PLUSH.

Wymiary: 88,6x88,6x72 cm